Встановлення факту належності правовстановлюючого документу

В житті трапляються випадки, коли громадяни не можуть використовувати правовстановлюючі документи, оскільки зазначені в них відомості про особу не збігаються з записами у паспорті чи свідоцтві про народження або в інших документах. Це робить безліч перешкод в прийнятті спадщини, врахуванні трудового стажу при оформленні пенсії, в реалізації свого права на майно, тощо. Звідси виникає необхідність усунення перешкод, які виникли у особи внаслідок помилки при зазначенні відомостей про нього для реалізації його прав та інтересів.

15:43 24.08.2022

За ініціативою СБУ заблоковано віртуальний криптогаманець громадянина рф, який спонсорує російську війну в Україні. Цей чоловік називає себе волонтером і від початку повномасштабного вторгнення рф збирає гроші на потреби армії загарбників.

16:38 23.08.2022

Увага! Важлива інформація!

У зв'язку з небезпекою воєнного стану та на виконання наказу Хмельницької обласної адміністрації від 22.08.2022 року щодо обмеження перебування в адмінісративних приміщеннях, з метою забезпечення безпеки та уникнення скупчень людей Берездівська сільська рада  з 23.08.2022 року по 26.08.2022 року включно, працює у дистанціному форматі.  Прийом громадян з 29.08. 2022 року.

10:28 23.08.2022

СБУ затримала агента рф, який «провів» до околиць Києва понад 120 одиниць техніки окупантів

Контррозвідка Служби безпеки України знешкодила ворожого агента, який у перші дні повномасштабного вторгнення рф «провів» із Сумської до Київської області 128 одиниць техніки окупантів.

14:19 18.08.2022

Аудитори Хмельниччини протягом січня ? липня 2022 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 8 млн грн

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за січень ? липень 2022 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн грн.

09:35 18.08.2022

Трудові і соціальні гарантії для вагітних жінок та працівників із дітьми

Насамперед слід відзначити, що така категорія працівників має додаткові соціальні гарантії та пільги та може розраховувати на легші та безпечні умови праці, але  лише за умови офіційного працевлаштування.

09:34 18.08.2022

СБУ довела до суду справу топпосадовців Національної поліції, які незаконно видали понад 700 дозволів на зброю

Служба безпеки завершила досудове розслідування щодо злочинної організації, яку створив і очолив колишній перший заступник начальника Департаменту превентивної діяльності Національної поліції.

09:25 18.08.2022