Рішення 54 сесії

Про надання дозволу ТзОВ «АКРІС АГРО ГРУП» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок

Про надання дозволу ФОП Ярмолюк Г.С. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок

Про надання дозволу ФОП Гапонюку А.С. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок.

Про надання дозволу ФГ «Сьомаки» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок

Про надання в оренду земельних ділянок ТзОВ «Акріс Агро Груп»

Про надання дозволу Берездівській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою (за межами с.Манятин)

Про надання дозволу Берездівській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою (за межами с.Мухарів )

Про надання дозволу Берездівській сільській раді на виготовлення технічної документації із землеустрою (за межами с.Кутки)

Про надання в оренду земельної ділянки площею 24,2171га уповноваженій особі, жителів с.Манятин, гр.Загоруйко Н.Р.

Про надання в оренду земельної ділянки площею 8,7317га уповноваженій особі, жителів с.Манятин, гр.Загоруйко Н.Р.

Про надання в оренду земельної ділянки площею 36,4674га уповноваженій особі, жителів с.Яблунівка, гр.Вихівському С.І.

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення Захарчуку Сергію Степановичу

Про надання дозволу громадянину Романюку Д.О. на розроблення технічної документації

Про надання дозволу гр.Гибалюку П.І. на розроблення технічної документації

Про надання дозволу гр. Іщук Н.М. на розроблення технічної документації