22 вересня 2022 року

Про затвердження порядку денного

Про затвердження Положення про орган самоорганізації населення «Жариха» сіл Мирутин та Плоска Берездівської сільської ради

Про переведення земельних ділянок померлих жителів Берездівської сільської ради у землі запасу

Про припинення права користування земельною ділянкою

Про надання дозволу Берездівській сільській раді на розроблення технічної документації із землеустрою

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії АТ «Хмельницькобленерго»

Про надання дозволу АТ «Хмельницькобленерго» на виготовлення проекту землеустрою

Про скасування підпункту № 91 пункту №1 рішення № 42 від 30 червня 2020 року п’ятдесят третьої сесії сільської ради VII скликання «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою»

Про затвердження проекту сільського бюджету Берездівської сільської ради на 2023 рік

Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік

Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в новій редакції

Про надання згоди на прийняття у комунальну власность Берездівської сільської ради нерухоме майно пожежної частини (пожежного депо).

Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону на території Берездівської сільської ради у новій редакції

Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Берездівської сільської ради у новій редакції

додатки 2-7 до рішення 11 від 22.09.2022

додатки 2-7 рішення 10 від 22.09.2022