Вакансії

Берездівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру культури, дозвілля, спорту та туризму Берездівської сільської ради на період відсутності основного працівника.

Кваліфікаційні вимоги:

• вища освіта;
  • стаж роботи за фахом до 3 років;
  • вільне володіння українською мовою;
  • організаторські навички;
  • уміння застосовувати сучасні інформаційні технології.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Берездівської  сільської ради такі документи:

•           - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  •           - особовий листок з обліку кадрів;
  •          - автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  •          - копію паспорта громадянина України;
  •          - копію ідентифікаційного номера;
  •          - копії документів про вищу освіту;
  •         - копію військового квитка (для військовозобов`язаних);
  •          - мотиваційний лист довільної форми;
  •          - програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Термін прийняття документів до  02.10.2019 року. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою с.Берездів, вул. Богдана Хмельницького, 50 або за тел. (03842)54-111 (головний спеціаліст з питань кадрової роботи -  Пилипчук Галина Степанівна).