Вакансії

Берездівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю  Берездівської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

• повна вища освіта;

• стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування чи державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 2-х років;

• знання Конституції України;

• вільне володіння українською мовою;

• навики роботи на ПК.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Берездіської сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;

• заповнену особову картку (форма П2-ДС);

• 2 фотокартки розміром 4х6 см;

• копію паспорта громадянина України та копію реєстраційного номера картки платника податків;

• копію документів про освіту;

• відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї (е-декларація на сайті НАЗК);

• копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов'язаних);

• згода на обробку персональних даних (довільна форма).

Термін прийняття документів до 02.06.2019 року. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою с.Берездів, вул. Богдана Хмельницького, 50 або за тел. 54-111 (головний спеціаліст з питань кадрової роботи -  Пилипчук Галина Степанівна).