Берездівська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Придбання спецтехніки для комунального підприємства «БЕРЕЗДІВ»

 

 

ПРОЕКТНА ЗАЯВКА

на проект «Придбання спецтехніки для  комунального підприємства  «БЕРЕЗДІВ»

 

 

 1. ЗМІСТ ПРОЕКТНОЇ ЗАЯВКИ

 

 

1.

Зміст проектної заявки

с.1

2.

Загальна характеристика проектної заявки

с.2

3.

Проект

с.3

3.1.

Анотація проекту

с.3

3.2.

Детальний опис проекту

с.4

 

опис проблеми, на вирішення якої спрямований проект

с.4

 

мета та завдання проекту

с.5

 

основні заходи проекту

с.5

 

план-графік реалізації заходів проекту

с.5

 

очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту

с.6

4.

Бюджет проекту

с.7

4.1.

Загальний бюджет проекту

с.7

4.2.

Розклад бюджету за статтями видатків

с.7

4.3.

Очікувані джерела фінансування

с.7

4.4.

Локальний кошторис

с.8

5.

Інформація про учасників реалізації проекту

с.8

6.

Додатки

с.8

 

 

 1. ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОЕКТНОЇ ЗАЯВКИ

 

Назва проекту, що може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (далі - проект)

«Придбання спецтехніки  для   комунального підприємства «БЕРЕЗДІВ»

Заявник (найменування виконавчого комітету міської, селищної, сільської ради об’єднаної територіальної громади)

Виконавчий комітет Берездівської сільської ради

Номер і назва завдання з плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади (із зазначенням дати прийняття та номера рішення ради про схвалення такого плану), якому відповідає проект

4.5. Закупівлю транспортних засобів для підвезення дітей до навчальних закладів, транспортних засобів спеціального призначення для комунальних підприємств, пожежної і спеціальної рятувальної техніки та пожежно-рятувального оснащення. (план затверджено рішенням 2 сесії 7 скликання  15.01.2016р. №4)

Напрями спрямування субвенції згідно з пунктом 4 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 року № 200

Закупівлю транспортних засобів для підвезення дітей до навчальних закладів, транспортних засобів спеціального призначення для комунальних підприємств, пожежної і спеціальної рятувальної техніки та пожежно-рятувального оснащення.

Мета та завдання проекту

Підвищення якості надання комунальних послуг мешканцям, за умови зменшення фінансових та трудових витрат комунального господарства.

Кількість населення, на яке поширюватиметься проект

8875

Період реалізації проекту (з (місяць / рік) до (місяць/рік))

  2016 р.

Очікуваний обсяг фінансування проекту за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад (далі - субвенція), тис. грн

2083,056 тис.грн.

Обсяг можливого співфінансування проекту з місцевого бюджету, тис. грн

 0 тис.грн.

Назви населених пунктів, у яких реалізується проект

села: Берездів, Селичів, Зубівщина, Модестівка, Михайлівка, Дяків, Красносілка, Гориця, Красностав, Мирутин, Плоска, Печиводи, Шагова, Ставичани, Кутки, Манятин, Яблунівка, Мухарів, Ульянівка, Піддубці, Тростянець, Веселинівка, Хвощівка, Бесідки, Сьомаки, Малий Правутин, Великий Правутин 

Прізвище, ім’я, по батькові керівника заявника

Васьківський Віктор Веніамінович

Телефон, факс, e-mail заявника

berezdiv_radaorg@ukr.net

Посада, прізвище, ім’я, по батькові відповідальної особи за реалізацію проекту

Броніч Руслан Володимирович

Телефон, факс, e-mail відповідальної особи за реалізацію проекту

(03842)54111, bronrus@ukr.net

 

 

Голова сільської ради          ______________      Васьківський В.В.

                                              

 

М.П.

 

3. ПРОЕКТ

1. Анотація проекту

Назва проекту: «Придбання спецтехніки  для   комунального підприємства  «БЕРЕЗДІВ». Комунальне підприємство створене рішенням сесії сільської ради 10 серпня 2016року.В комунальному підприємстві працює 4 працівники. До статутного фонду  комунального підприємства вже передано нежитлове приміщення площею 198 м.кв.,  в подальшому планується передача інших приміщень, також після придбання  спецтехніки, а саме екскаватор, грейферний ківш та вантажний автомобіль, буде передано на баланс в комунальне підприємство. Завдання комунального підприємства обслуговування доріг та вулиць комунальної власності, облаштування сміттєзвалищ та вивіз сміття, облаштування пам’ятників, парків, кладовищ, утримання в належному стані адміністративних будівель комунальної власності та надання послуг населенню громади. У даний час стала необхідність у придбані спецтехніки для комунального підприємства, а саме екскаватор який буде оснащений ковшом зворотної лопати, поворотним ножом відвалом і грейферним ковшем для завантаження сипучих матеріалів, та вантажний автомобіль. Даною технікою буде надаватися послуги населенню які проживають на території громади,а  саме навантаження та вивезення сміття, очищення від снігових заметів,розкопування траншей для відводу води,загортання ям, надання  послуг вантажним автомобілем,також для виробництва вантажно-розвантажувальних робіт в умовах  будівництва, та надання послуг підприємствам і іншим громадам. 

Актуальність проекту:  Полягає в необхідності придбання спецтехніки для робіт у сільській місцевості,надання послуг населенню таких як навантаження, вивіз та  загортання сміття на сміттєзвалищах, очищення снігу та снігових заметів, розкопування траншей для відводу води та надання послуг вантажним автомобілем на території Берездівської об’єднаної територіальної громади та відсутності спеціалізованої комунальної техніки для виконання цих завдань.

Техніка спеціального призначення дозволяє здійснювати обслуговування потреб населення громади за оптимально короткі проміжки часу з найменшими витратами. У комунальному підприємстві  неоправдані витрати праці, спонукають до вирішення проблеми шляхом закупівлі нового транспортного засобу.   

Без такої спецтехніки, як екскаватор,  грейферний ківш та вантажного автомобіля просто не обійтися при виконанні цілого ряду будівельних і землерійно-планувальних, навантажувально-розвантажувальних та транспортних робіт. Використання екскаватора заміняє працю приблизно десятка людей, до того ж всі роботи проводяться максимально швидко, економно і при цьому практично не вимагають докладання зусиль.

Придбання екскаватора,ковша грейферного та вантажного автомобіля дозволить забезпечити ефективне функціонування об’єктів комунального господарства, виконувати роботи з найменшими витратами бюджетних коштів. Реалізація проекту з придбання екскаватора,грейфера та вантажного автомобіля для виконання будівельних, навантажувальних, ремонтних та інших робіт на території  Берездівської об’єднаної територіальної громади сприятиме підвищенню якості надання комунальних послуг мешканцям, покращенню санітарної, екологічної та фінансової ситуації громади.

Після придбання техніку,а саме екскаватор, ківш грейферний та вантажний автомобіль передамо на баланс в комунальне підприємство.

Обсяг коштів необхідний для реалізації проекту та джерела його фінансування:

Загальна вартість проекту в цінах 2016 року становить _(2083,056)_ тис.грн.

Необхідно кошти на 2016 рік в сумі _(2083,056)_ тис.грн.,  в т.ч. 2083,056 тис.грн. кошти субвенції з державного бюджету ,0 тис.грн. (місцевий бюджет).

 

 

 1. Детальний опис проекту.

 

2.1. Опис проблеми, на розв’язання якої спрямований проект:

13 серпня 2015 року в рамках адміністративно-територіальної реформи 2015 року утворилась Берездівська сільська об'єднана територіальна громада. До складу громади входять 27 населених пунктів: села: Берездів, Селичів, Зубівщина, Модестівка, Михайлівка, Дяків, Красносілка, Гориця, Красностав, Мирутин, Плоска, Печиводи, Шагова, Ставичани, Кутки, Манятин, Яблунівка, Мухарів, Ульянівка, Піддубці, Тростянець, Веселинівка, Хвощівка, Бесідки, Сьомаки, Малий Правутин, Великий Правутин . Територія громади охоплює площу 316,390км.   Комунальне підприємство «БЕРЕЗДІВ» , обслуговує та утримує: асфальтні дороги, піщано-гравійні дороги, ґрунтові  дороги,  піщано-ґрунтові дороги,  пішохідні доріжки, та мости.

Кількість населення становить 8875осіб. Для організації належних умов життєдіяльності громади місцеві органи влади планують покращення комунальної інфраструктури у 2016 році.

Комунальне підприємство створене в серпні 2016 року за рішенням 10сесії 7 скликання.

Придбання спецтехніки дозволить збільшити інтенсивність виконуваних робіт та підвищити продуктивність праці, а також швидше реагувати на поточні проблеми, економити на ремонті, витратах праці та витратах бюджетних коштів.

Орендувати спеціалізовану комунальну техніку екскаватор,грейфер та вантажний автомобіль можливо лише у  організаціях, розташованих у районному центрі м. Славута. Враховуючи те, що відстань від населених пунктів Берездівської  ОТГ до адміністративного центру складає 37 км, оренда спецтехніки є:

 •  непосильним фінансовим тягарем для комунального підприємства;
 •  не дає можливості оперативно локалізувати проблемні ситуації.

Придбання екскаватора,ковша грейферного та вантажного автомобіля дозволить значно здешевити проведення ремонтних робіт,та надання послуг населенню.

Придбання екскаватора, ковша грейферного та вантажного автомобіля необхідною умовою для виконання:

 • Розвантажувально-навантажувальних робіт;
 • Землерийних робіт;
 • Робіт з ліквідації снігових завалів;
 • Дорожньо-будівельних робіт;
 • Робіт з водовідведення;
 • Робіт з ліквідації стихійних звалищ, наслідків стихійних лих;

- Надання допомоги в виконанні робіт по ремонту та проведенню водогонів.

- Надання послуг по автоперевезенню.

 

2.2. Мета та завдання проекту

Метою проекту є підвищення якості надання комунальних послуг мешканцям, за умови зменшення фінансових та трудових витрат комунального господарства та утримання комунального підприємства за рахунок надання послуг спецтехнікою.

Завдання проекту:

 • Оптимізація надання комунальних послуг по обслуговуванню населення, прибиранню територій громади, утримання звалища.
 • Забезпечення ефективного функціонування комунальної сфери.
 • Збільшення фінансових надходжень до місцевого бюджету.
 • Покращення санітарного стану території громади.
 • Створення сприятливих умов для життя мешканців.

Одним із пріоритетних завдань  Березівської об’єднаної територіальної громади є забезпечення населення гідними умовами життя. Для створення комфортного середовища для проживання на території населених пунктів та сталого розвитку об’єднаної громади, в першу чергу, необхідно організувати надання життєво необхідних послуг, пов’язаних з дотриманням санітарно-епідеміологічного благополуччя населення.

 

 1. Основні заходи проекту:
 • Пошук пропозицій по закупівлі спецтехніки.
 • Оголошення тендерної процедури по закупівлі спецтехніки.
 • Заключення  договорів.
 • Придбання екскаватора,ковша грейферного та вантажного автомобіля.
 • Взяття на баланс спецтехніку.

 

 1. План-графік реалізації заходів проекту

Реалізацію заходів за проектом необхідно передбачати протягом  наступного 2016 року.

 

Період виконання

 

Назва

Джерела та обсяги фінансування,

Пердбачено субвенцією (тис.грн.)

Передбачено місцевим бюджетом (тис.грн.)

Інші учасники проекту(у разі співфінансування)

Місяць 9

Підготовка  проектної заявки  з необхідним обгрунтуванням придбання спеціалізованої комунальної техніки

 

 

 

Місяць 9

Пошук пропозицій по закупівлі спецтехніки.

 

 

 

Місяць 9-10

 Оголошення тедерної процедури та заключення договорів.

 

 

 

Місяць 10-11

Укладання угоди та придбання екскаватора.

834,00

 

 

Місяць 10-11

Укладання угоди та придбання коша грейферного.

27,606

 

 

Місяць 10-11

Укладання угоди та придбання вантажного автомобіля.

1221,450

 

 

Місяць 11-12

Передача на баланс коммунальному підприємству «БЕРЕЗДІВ» придбаний екскаватор,ковш грейферний та вантажний автомобіль.

 

 

 

 

 1. Очікувані кількісні та якісні результати від реалізації проекту 

Реалізація проекту сприятиме розвитку комунального сектору економіки громади та дозволить:

 1. Стабільно виконувати роботи по благоустрою територій громади та обслуговуванню звалища, в тому числі ліквідації стихійних звалищ.
 2. Оперативно виконувати роботи по усуненню наслідків стихійних лих, погодних катаклізмів.
 3. Зменшить експлуатаційні витрати на роботу комунальної спеціальної техніки, що збільшить прибутковість підприємства.
 4. Розширить номенклатури послуг, що надаються населенню.
 5. Підвищить якості надання комунальних послуг мешканцям громади.
 6. Поліпшить санітарний стан території громади.
 7. Знято соціальну напругу серед населення;
 8. Формування самодостатньої об’єднаної територіальної громади;
 9. Зменшено ручну працю;

 

4.БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

 

4.1. ЗАГАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

 

№ з/п

Назви заходів, що здійснюватимуться за проектом

Загальна вартість (тис. грн)

Джерела фінансування, тис. грн

субвенція

місцевий бюджет (у разі співфінансування)

інші учасники проекту (у разі співфінансування)

1

Закупівля екскаватора

834,00

834,000

   

2

Закупівля ковша  грейферного

27,606

27,606

 

 

3

Закупівля вантажного автомобіля

1221,450

1221,450

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РАЗОМ:

2083,056

2083,056

   

 

4.2. РОЗКЛАД БЮДЖЕТУ ЗА СТАТТЯМИ ВИДАТКІВ

 

№ з/п

Статті видатків

Загальна сума, тис. грн

Джерела фінансування, тис. грн

субвенція

місцевий бюджет (у разі співфінансування)

інші учасники проекту (у разі співфінансування)

1

Видатки споживання:

       

2

Видатки розвитку:

2083,056

2083,056

   

 

Придбання спеціалізованої комунальної техніки

 

 

 

 

 

РАЗОМ:

2083,056

2083,056

   

 

4.3. ОЧІКУВАНІ ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ

 

№ з/п

Джерела фінансування

Сума (тис. грн.)

Частка у % від загального обсягу фінансування проекту

1

Фінансування за рахунок коштів субвенції

2083,056

100

2

Фінансування з місцевого бюджету (у разі наявності)

0

0

3

Фінансування за рахунок коштів інших учасників проекту

   
 

Загальний обсяг фінансування

2083,056

100

 

4.4. ЛОКАЛЬНИЙ КОШТОРИС

 

 Локальний кошторис складено згідно ДСТУ БД.1.-1:2013., посилаючись на цінові пропозиції підприємств – реалізаторів, що розміщені на їх офіційних сторінках.

 

Назва транспортного засобу

Кількість, од.

Стан використання

Ціна, тис.грн.

Екскаватор

1

новий

834,00

Ківш грейферний

1

новий

27,606

 

Вантажний автомобіль

1

новий

1221,450

       

Разом:

3

-

2083,056

Локальний кошторис складено відповідно до цін на серпень 2016 року.

 

 

 

5. ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

   Учасник виконання проектної заявки буде визначений за результатами переговорів та на основі раніше виконуваних робіт.

 

Інформація про заявника

 

ПІБ керівника органу

Васьківський Віктор Веніамінович

Поштова адреса

30053,  Хмельницька область, Славутський район, Берездів,  вул.Островського, буд.50

Телефон  мобільний

0673842906

Телефон  факс

0384254111

Адреса електронної пошти

 berezdiv_radaorg@ukr.net

 

Інформація про керівника проекту

 

ПІБ керівника проекту

Броніч Руслан Володимирович

Місце роботи

Берездівська сільська рада

Назва посади

заступник голови сільської ради

Адреса для листування з керівником проекту

30053, Хмельницька область, Славутський район, с.Берездів,  вул.Островського, буд.50

Телефон мобільний

0983077659

Телефон  факс

0384254111

E-mail

bronrus@ukr.net

 

6. ДОДАТКИ

 1. Комерційна пропозиція.
 2. Копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «БЕРЕЗДІВ».
 3. Рішення сесії Берездівської сільської ради.

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь