Система НАССР в школах – обов'язкова умова, що дає гарантію безпечного харчування дітей.

Система НАССР в школах – обов'язкова умова, що дає гарантію безпечного харчування дітей. Крім цього, принципи даної системи дають повну впевненість, а також гарантію керівництву і батькам в тому, що дотримуються санітарні та гігієнічні вимоги, коли справа стосується складання харчування в дитсадках Впровадження НАССР в їдальні ДНЗ / школи Дана система вважається не найлегшою, так як для виконання кожного правила потрібно продумувати повністю всю процедуру, враховуючи кожен нюанс. Будь-яка недоробка в питаннях, що стосуються управління безпеки продуктів, може викликати отруєння великої кількості дітей.

13:30 11.08.2022

СБУ зібрала доказову базу ще на трьох колаборантів, яких рф «призначила» керівниками на Херсонщині

Співробітники Служби безпеки України зібрали беззаперечні докази добровільної співпраці з ворогом на тимчасово окупованій території Херсонщини ще трьох «посадовців».

16:05 08.08.2022

Увага – овочі можуть містити нітрати.

Нітрати (солі азотної кислоти) є найпоширенішими токсичними забруднювачами середовища існування людини. Джерелом такого забруднення є перш за все азотні добрива, продукти гниття органічних речовин, промисловості і комунально-побутові відходи.

16:04 08.08.2022

За ініціативи СБУ в АРМА передано ще майже на 500 млн грн арештованих активів

Служба безпеки України ініціювала накладення арешту та передачу в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) грошових коштів та майна на загальну суму близько 500 млн грн.

15:56 05.08.2022

Прокуратура повідомляє!

За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури вироком Славутського міськрайонного суду від 01.08.2022 мешканця  м. Нетішин  засудили до дев'яти років ув'язнення за вбивство знайомого.

09:42 05.08.2022

СБУ повідомила про підозру колаборантам, які допомагають рф легалізувати окупацію на сході

СБУ задокументувала злочинну діяльність ще 5 колаборантів, які допомагають російським загарбникам легалізувати свою «владу» на тимчасово окупованих територіях Луганщини та Донеччини.

15:09 04.08.2022

СБУ затримала помічника чинного народного депутата, який хотів стати гауляйтером рф у випадку окупації Черкащини

Співробітники Служби безпеки України затримали депутата Черкаської міської ради, який очолював фракцію «Опозиційна платформа – за життя» до заборони цієї партії, і водночас працював помічником чинного народного депутата. Чоловік не лише виправдовував російську агресію проти нашої держави, а й планував очолити окупаційну адміністрацію на Черкащині, якби ворогу вдалося захопити регіон.

13:23 03.08.2022

Увага! Внесення ЗЗР!

ТОВ "АКРІС АГРО ГРУП" повідомляє, що на орендованих підприємством землях с. Дяків будуть проводитись роботи по внесенню ЗЗР!

13:15 03.08.2022