СБУ затримала помічника чинного народного депутата, який хотів стати гауляйтером рф у випадку окупації Черкащини

Співробітники Служби безпеки України затримали депутата Черкаської міської ради, який очолював фракцію «Опозиційна платформа – за життя» до заборони цієї партії, і водночас працював помічником чинного народного депутата. Чоловік не лише виправдовував російську агресію проти нашої держави, а й планував очолити окупаційну адміністрацію на Черкащині, якби ворогу вдалося захопити регіон.

13:23 03.08.2022

Увага! Внесення ЗЗР!

ТОВ "АКРІС АГРО ГРУП" повідомляє, що на орендованих підприємством землях с. Дяків будуть проводитись роботи по внесенню ЗЗР!

13:15 03.08.2022

СБУ викрила ділків, які вивозили за кордон призовників: ліквідовано «схеми» у Києві, Миколаєві та Львові

Служба безпеки України встановила кількох зловмисників, які допомагали чоловікам призовного віку виїжджати з України без законних на це підстав. Вартість їхніх «послуг» коливалася від 4 до понад 15 тис. доларів США, залежно від регіону та від ступеня ризику для «замовника».

10:15 03.08.2022

За ініціативи СБУ підозру отримали два ідеологи «денацифікації» України

СБУ завершила досудове розслідування щодо ідеолога «денацифікації» України та російського політтехнолога, які публічно закликали до геноциду українського народу та збройного нападу на нашу державу.

11:37 29.07.2022

Протягом І півріччя 2022 року аудиторами Хмельниччини забезпечено відшкодування втрат майже 7 млн грн та досягнуто економічного ефекту майже 11 млн грн

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області протягом І півріччя 2022 року за результатами проведених ревізій виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн грн.

08:26 29.07.2022

СБУ взялася за митників, які дозволили вивезти з України без декларування понад $28 млн у валізах

Співробітники Служби безпеки України розслідують факти незаконного переміщення через державний кордон великого обсягу готівкових коштів. Зокрема, іде збір доказової бази щодо протиправного вивезення з України 28 млн доларів США та 1,3 млн євро.

14:33 28.07.2022

Інтерв’ю начальника головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Олександра Крупи про пенсійне забезпечення мешканців Хмельниччини у період воєнного стану

Олександре Володимировичу, розпочнемо нашу розмову з питання, яке особливо цікавить мешканців Хмельниччини. Як фінансуються пенсійні виплати у липні?

13:50 28.07.2022

Знай свої права: кредити

Система надання безоплатної правової допомоги долучилася до Всеукраїнської інформаційної кампанії із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права: кредити», яку проводить Національний банк України, та яка триватиме у липні-жовтні 2022 року в усіх регіонах України.

10:16 28.07.2022