Інформація щодо результатів діяльності  Шепетівської окружної прокуратури з місцем дислокації у м. Славута за І півріччя 2022 року

Інформація щодо результатів діяльності Шепетівської окружної прокуратури з місцем дислокації у м. Славута за І півріччя 2022 року

Статтею 131-1 Конституції України на органи прокуратури покладено виконання трьох функцій, на реалізації яких упродовж І півріччя 2022 року концентрувались зусилля окружної прокуратури.

10:51 19.07.2022

Увага! Внесення ЗЗР!

ТОВ "АКРІС АГРО ПЛЮС" повідомляє, що на орендованих підриємчтвом землях с. Піддубці та с. Мухарів будуть проводитись роботи по внесенню ЗЗР!

09:33 19.07.2022

Внесення ЗЗР!

ТОВ "АКРІС АГРО ГРУП" повідомляє про те, що нао орендованих підприємством землях будуть проводитись роботи по внесенню ЗЗР.

15:38 15.07.2022

Увага! Внесеня Трихограми

ТОВ "АКРІС АГРО ГРУП" повідомляє, що на орендованих підприємством землях с. Гориця та с. Манятин, будуть проводитись роботи по посівах кукурудзи біологічним методом боротьби з шкідливими комахами.

10:00 14.07.2022

Увага! Внесення ЗЗР!

ТОВ "АКРІС АГРО ГРУП" повідомляє, що на орендованих підприємством землях сіл Дяків та Мирутин будуть проводитись роботи по внесенню ЗЗР!

13:33 13.07.2022

На Вінниччині за ініціативи СБУ арештовано активи російської компанії на понад 2 млрд грн

Ця фірма спеціалізується на виготовленні побутової хімії і від початку повномасштабного вторгнення рф намагалася вивести свої активи в інтересах російських власників. А саме – олігарха, який володіє косметичною корпорацією в рф та є членом політичної партії «єдиная росія».

16:34 11.07.2022