Новини

Засідання Регіонального штабу з контролю виконання рішень про стягнення аліментів

У рамках робочого візиту Радника Міністра юстиції України Ігоря Алексєєва відбулося засідання Регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконання рішень про стягнення аліментів. Зокрема, під час заходу проаналізовано, що органами державної виконавчої служби Хмельницької області протягом 2019 року стягнуто 98 530 183 гривні на користь дітей, що майже на 30% більше ніж за аналогічний період минулого року. Щодо стягнутих сум, найбільше себе проявили Нетішинський МВ, Дунаєвецький РВ, Старокостянтинівський РВ та Перший міський відділ ДВС. Ігор Алексєєв зазначив, що сьогодні, завдяки реалізації дії закону #ЧужихДітейНеБуває, проблема злісних неплатників аліментів в нашій державі поступово зменшується. Очільник обласної юстиції Віктор Худняку в свою чергу, подякував колегам за активну та плідну співпрацю на благо та розвиток Української держави.

18:21 25.06.2019

З днем медичного працівника!

Дорогі медичні працівники! Прийміть найщиріші вітання із професійним святом. Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя! У цьому жертовному, щоденному служінні часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень і вночі Ви були поруч, аби встигнути допомогти хворому! У надважкий час Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен із Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, чи в операційній. Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Дякуємо Вам за все, ангели-охоронці в білих халатах!

10:00 15.06.2019

Важлива інформація!

Увага! З 5 червня  по 7 червня ТОВ "АКРІС АГРО" проводитимуть роботи по внесенню ЗЗР на орендованих підприємством землях, які входять в територіальне підпорядкування Берездівської територіальної громади.

10:11 04.06.2019

Презентація проекту "Поліцейський офіцер громади" в м. Київ

Сьогодні в м Київ, на Софіївській Площі, відбулася презентація проекту "Поліцейський офіцер громади" за участю Премєр-міністра України, Міністра внутрішніх справ та Начальника Головного Управліня поліції України. Берездівський сільський голова Васьківський Віктор Веніамінович у сладі делегації Хмельницької області присутній на цьому цікавому та вкрай необхідному заході.

10:31 28.05.2019