Шепетівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області доводить до відома операторів ринку про надходження до України  небезпечної органічної зеленої кави, (походженням з Гондурасу), що експортувалась з Німеччини (відправник:  Rehm  &  Benecke  Coffee  GmbH  &  Co.,  Hamburg)  в якій виявленно  хлорпірифос.

10:41 16.10.2023

Про роботу Державного електронного реєстру об'єктів підвищеної небезпеки

Починаючи з 7 жовтня 2023 року ідентифікація обʼєкта підвищеної небезпеки проводиться виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки, відповідно до пункту 12 Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки», за посиланням: http://e.dsns.gov.ua.

10:16 03.10.2023

Комунікація: податківці у форматі активного діалогу провели одну з наймасовіших робочих зустрічей з бізнесом Славутчини

У рамках виїзних робочих зустрічей з бізнесом за участі керівника податкової служби Хмельниччини Ірини Зленко та очільників провідних галузевих підрозділів Головного управління ДПС у Хмельницькій області у Славуті відбувся «круглий стіл» з головами територіальних громад та підприємницької спільноти краю.

09:16 08.09.2023

"Готуємо дітей до школи"

І ось приходить час, коли діти нашої громади готуються до подорожі у країну знань. Подорож, яка має бути захоплюючою, цікавою та подарувати знання і життєвий досвід, які допоможуть у майбутньому кожному стати успішним.  І ми не можемо залишатися осторонь.  Щороку, за сприяння сільського голови, відділ праці та соціального захисту населення Берездівської сільської ради проводить акцію «Готуємо дітей до школи».

15:53 29.08.2023