Про запровадження обліку товарних запасів.

Славутська ДПІ повідомляє, що 26 листопада 2021 набирає чинності  наказ Міністерства фінансів України від 03.09.2021 №496 «Про затвердження Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб-підприємців, у тому числі платників єдиного податку» (далі Порядок). Порядком врегульовано правила ведення обліку товарних запасів фізичними особами-підприємцями, які відповідно до Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зобов’язані здійснювати діяльність із використанням РРО/ПРРО незалежно від системи оподаткування.

14:52 23.11.2021

На Хмельниччини до максимальної міри покарання – 15 років ув’язнення засуджено батька-нелюда, який тривалий час ґвалтував доньку та знущався над сином

За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури суд визнав місцевого мешканця винним у вчиненні ряду тяжких злочинів відносно дітей – розпусних дій щодо малолітньої, зґвалтуваннях, вчинених повторно, незаконному позбавленні волі та спричинення малолітньому тілесних ушкоджень, а також схиляння дітей до вживання наркотичних засобів (ч. ч. 3, 4 ст. 152, ч. 2 ст. 156, ч. 1 ст. 125, ч. 2 ст. 146, ч. 1 ст. 309, ч. 1 ст. 315 Кримінального кодексу України).

14:15 23.11.2021

Щодо запобігання та попередження виникнення пожеж та загибелі на них людей

Щорічно з приходом осінньо-зимового періоду значно збільшується кількість пожеж. Основними причинами пожеж у цей період є порушення вимог пожежної безпеки під час монтажу й експлуатації пічного опалення, електронагрівальних та газових приладів.

14:33 19.11.2021

Інформація про діяльність голови обласної ради Віолети Лабазюк та депутатського корпусу обласної ради за рік діяльності!

Рівно рік тому, 7 грудня – у День місцевого самоврядування, стартувала діяльність депутатського корпусу Хмельницької обласної ради. Протягом року обласна рада восьмого скликання плідно працювала та у своїй діяльності продемонструвала результати щодо ефективності забезпечення соціально-економічного розвитку регіону, використання бюджетних коштів. Варто зазначити, що депутати обласної ради брали активну участь у житті територіальних громад, інтереси яких вони представляють в обласній раді. За участі керівництва обласної ради та обласних обранців втілено низку ініціатив, які відіграють чималу роль у життєдіяльності регіону.

14:24 19.11.2021

Місяць цифрової грамотності

Нагадуємо, що з 1 по 30 листопада 2021 року триває “Місяць цифрової грамотності”. Дана ініціатива реалізується в межах Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта.

10:49 11.11.2021

Єдиний рахунок для сплати податків

За бажанням платник податків може використовувати єдиний рахунок для сплати грошових зобов'язань та/або податкового боргу з податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (єдиний внесок) та інших платежів для цього необхідно подати повідомлення про використання єдиного рахунку в електронній формі через Е-кабінет

09:17 05.11.2021

Хмельницька обласна державна адміністрація інформує!

Згідно рішення IV сесії Хмельницької обласної ради від 08.04.2021 року №61-4/2021 було виділено кошти на фінансування Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2017 - 2021 роки в розмірі 5 млн.гривень на 2021 рік. Одним із напрямків фінансування є "Часткова компенсація вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)" на який виділено 4,3 млн.гривеь.

09:53 01.11.2021