Відбулося семінар - навчання з жителями ОТГ

27 лютого о 10:00 год. в приміщенні Берездівської сільської ради управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області  проведено семінар - навчання з бджолярами та агрономами нашої ОТГ!

10:16 28.02.2020

Відбулося засідання  конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань інвестицій та енергоменеджменту

19 лютого 2020 року відбулося засідання  конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з питань інвестицій та енергоменеджменту.

14:05 19.02.2020

"Гаряча лінія" ГО "Донбас СОС"

З метою надання консультаційних послуг інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждали від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста севастополя просимо звертатися на безкоштовну «гарячу лінію» 0-800-309-110 ГО «Донбас СОС»

15:37 17.02.2020

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З НАЧАЛЬНИКОМ СЛАВУТСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ»

13 лютого 2020 року  у Берездівській сільській раді відбулася зустріч з начальником Славутського відділення АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» РАДКЕВИЧ М.П. НА ТЕМУ СПЛАТИ ЗА ДОСТАВКУ ГАЗУ ЗА ОКРЕМИМ РАХУНКОМ.

15:38 14.02.2020