З Днем незалежності, велична і свята! Із Днем народження, моя країно!

Дата: 24.08.2021 09:00

21 серпня у Берездівському сільському будинку культури відбувся святковий концерт «Незалежна! Прекрасна! Єдина!» приурочений 30-й річниці Незалежності  України.

Для гостей свята виступали гурти художньої самодіяльності з усієї територіальної  громади та її юні таланти.

У ході урочистостей почесною грамотою Хмельницької обласної адміністрації була нагороджена  Дацюк Катерина Віталіївна – депутат Берездівської сільської ради

Оголошено подяку Хмельницької обласної адміністрації Колодніцькому Василю Івановичу – начальнику відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму.

Грамотами Берездівської сільської ради За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у зміцнення української державності, активну громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України :

• Міськов Віктор Павлович – активіст, громадський діяч
  • Матвійчук Леонід Миколайович – учасник ДСВ
  • Конончук Сергій Степанович – голова ФГМанятин
  • Ясінський Микола Володимирови

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України:

• Ващук Андрій Петрович - директор комунального підприємства «Берездів»
  • Поліщук Любов Артемівна

за сумлінну працю, зразкове виконання материнських обов’язків. З присвоєнням почесного звання «Мати-героїня»:

• Боярчук Тетяна Сергіївна
  • Дячук Ганна Яківна

за сумлінну працю, високий професіоналізм у педагогічній діяльності, вагомий особистий внесок у вихованні підростаючого  покоління, створення сучасного освітнього середовища  та з нагод30 – річниці Незалежності України:

• Фукс Юлія Феліксіївна

за сумлінну працю, високий професіоналізм

у педагогічній діяльності, вагомий особистий внесок у вихованні підростаючого  покоління, впровадження в освітній процес інновацій та з нагоди 30 – річниці Незалежності України:

• Малишева Юлія Михайлівна

за сумлінну працю, високий професіоналізм у педагогічній діяльності, вагомий особистий внесок у вихованні підростаючого  покоління, розвиток місцевого самоврядування, активну громадську діяльність та з нагоди 30 – річниці Незалежності України

• Горанський Анатолій Дем’янович
  • Чорнокрилюк Ольга Єстафіївна

За  сумлінне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у розвиток бібліотечної  справи, збереження національно - культурних цінностей та з нагоди 30 – річниці Незалежності України

• Прилуцька Надія Василівна

за збереження народних традицій, високий творчий професіоналізм, активну громадську діяльність та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України:

• аматорський коллектив «Кумоньки-голубоньки»

Також, без уваги не залишилась ровесниця Незалежної України – Самчук Ганна, жителька с. Гориця.

Значну увагу приділили нашим юним красуням, учасницям конкурсу «Міс Україночка», які отримали свої нагороди.

Берездівська сільська рада пишається талановитими жителями громади, та висловлює свою вдячність за подароване свято та емоції.

???????