Рішенням Уряду щомісячні страхові випадки потерпілим на виробництві збільшено на 14 %

Щомісячні страхові виплати для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань та їх родин, які фінансуються Фондом соціального страхування України, зростуть на 14%.

14:14 21.03.2022

Евакуйовані працівники можуть отримати лікарняні та декретні допомоги напряму від ФССУ

Працівники, чиї роботодавці не змогли опрацювати їхній лікарняний та подати за ним заяву-розрахунок у зв’язку із бойовими діями за місцем їх розташування, можуть самостійно звернутись до Фонду соціального страхування України для отримання лікарняних і декретних допомог.

14:13 21.03.2022

Перелік та контакти відділень Фонду соціального страхування України у Хмельницькій області, які продовжують прийом в умовах військового стану

Попри впровадження в Україні воєнного стану фахівці Фонду соціального страхування України продовжують роботу задля надання усіх видів допомог і страхових виплат. Однак, на жаль, приміщення та будівлі деяких робочих органів Фонду були зруйновані внаслідок російської агресії.

14:11 21.03.2022

Шановні громадяни!

Зараз наша країна переживає важкі часи, часи які без жодного жалю забирають у нас найцінніші речі, можливість насолоджуватися мирним небом, будувати майбутнє та просто жити, руйнується інфраструктура, житлові будинки, а найстрашніше гинуть люди. З кожним днем ми виборюємо право на життя! Сьогодні, як ніколи нам потрібна ваша допомога і ми закликаємо вас бути свідомими та не палити суху траву, такими діями ви вбережете сили рятувальникам. Усі підрозділи ДСНС переведені на посилений варіант несення служби. Разом подолаємо ворога! Слава Україні!

11:02 15.03.2022

ТРУДОВІ ВІДНОСИНИ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Трудові відносини у військовий час принципово не відрізняються від мирних часів: у працівників є гарантії від держави, роботодавець має слідувати певним правилам.

13:19 11.03.2022