Піклуючись про дітей!

Дата: 07.06.2022 20:25

На виконання Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 «Про День захисту дітей», з метою привернення уваги суспільства до проблем дотримання прав дитини та виконання заходів щодо поліпшення становища дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з особливими потребами, сільським головою Віктором Васьківським, начальником служби у справах дітей Іриною Кушнір, начальником соціального захисту населення Наталією Ніжнік, спільно із поліцейськими Берездівської сільської ради Іваном Тимчуком та Дмитром Коробчуком на території громади дітям, вищезазначених категорій, які знаходяться під опікою, піклуванням громадян, вручені подарунки у вигляді солодощів.

Окрему подяку висловлюємо ФГ «Обрій», ПП «Екоагролан Плюс», ПП Пасічник О.В., ПП Нечипорчук О.М., ПП Петрук А.В., ПП Піголь В.М., ПП Поліщук В.А., ПП Руденко В.А., ПП Броніч В.Й., ПП Ільчук А.В. та всім тим, хто не відмовив у наданні допомоги для придбання солодких подарунків дітям, які потребують особливої уваги.