Дорогі діти! Шановні батьки!
Дата: 01.06.2022 17:42
Кількість переглядів: 878
Із Міжнародним Днем захисту дітей! Дорогі діти! Шановні батьки! Від імені Березовської громади, виконавчого комітету та особисто себе щиро вітаю вас із світлим святом – Міжнародним Днем захисту дітей! Дитинство – це час надій та виконання мрій. Діти – наше майбутнє, а отже – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини і як складеться її доля.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405171/e1e0419adf04844028e7b8c73f443d61.jpeg)
« повернутися