46 сесія Берездівської сільської ради

Дата: 02.09.2019 14:41

ОГОЛОШЕННЯ!

6 вересня  2019 р. в актовій залі адмінприміщення Берездівської сільської ради  відбудеться  46 сесія сільської ради.

Запрошуються сільські депутати, старости.

Початок – 10.00год.

Проект порядку денного 46 сесії Берездівської сільської ради VII скликання:

1. Земельні питання

Інформує головний спеціаліст Чумак Т.Б.

1. Про внесення змін до  Програми соціально-економічного  розвитку  об’єднаної територіальної громади Берездівської  сільської ради на 2019-2021роки, затвердженої рішенням  сесії сільської  ради від 25.06.2019 року № 02

Інформує начальник фінансово- бюджетного відділу Ткачук М.Ю.

1. Про затвердження тарифів на платні послуги, які надаються Берездівським територіальним центром соціального обслуговування(надання соціальних послуг)

Інформує директор Берездівського ТУСУ Мусіюк О.В.

1. Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік

Інформує начальник фінансово- бюджетного відділу Ткачук М.Ю.

1. Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих у  міжсесійний період

Інформує начальник фінансово- бюджетного відділу Ткачук М.Ю.

1. Про припинення шляхом ліквідації  діяльності Мухарівської гімназії Берездівської сільської ради

Інформує начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Колодніцький В.І.

1. Про припинення шляхом ліквідації  діяльності Хвощівської гімназії Берездівської сільської ради

1. Про затвердження структури, штатної чисельності  та штатного  розпису комунального закладу  «Центр культури, дозвілля, спорту та туризму Берездівської сільської ради» в новій редакції.

1. Про затвердження Положення  про старосту села (сіл) Берездівської сільської ради в новій редакції

Інформує головний спеціаліст Пилипчук Г.С.

1. Про звільнення першого заступника сільського голови Берездівської сільської ради Загоруйко Є.М.

Інформує головний спеціаліст Пилипчук Г.С.