Урочисте відкриття Малоправутинського ліцею!

Дата: 02.09.2019 13:58

2 вересня 2019 року відбулось урочисте відкриття оновленої школи та свято Першого дзвоника в с. Малий Правутин.

На відкритті були присутні голова Славутської районної державної адміністрації Маршук Богдан Петрович, голова  Голова районної ради Радзивілюк Леонід Анатолійович , депутат Хмельницької обласної ради  Фрідман Артур Давидович, голова Берездівської сільської ради Васьківський Віктор Веніамінович, перший заступник Берездівського сільського голови Загоруйко Євгенія Михайлівна, начальник відділу освіти Берездівської сільської ради Колодніцький Василь Іванович.

Всі учасники свята подякували один одному за виконану роботу та за досягнення спільної мети. Артур Давидович та  Віктор Веніамінович вручили подяки всім особам, які долучилися до впровадження проекту в життя та привітали громаду села та виконавців із успішним завершенням робіт.