Відбулася 17 сесія VIII скликання Берездівської сільської ради

Дата: 15.02.2023 16:06

15 лютого на 17 черговій сесії Берездівської територіальної громади було заслухано звіт сільського голови Васьківського Віктора Веніаміновича про роботу, виконану у 2022 році сільським головою, апаратом та виконавчими органами, комунальними закладами та депутатським корпусом Берездівської територіальної громади..

З повним змістом звіту голови можна ознайомитися за посиланням: Звіт голови за 2022 рік

Також на сесії було прийнято ряд рішень із земельних питань.

Заслухали звіт поліцейських офіцерів Берездівської громади за 2022 рік.

Територія громади складається з 27 населених пунктів в яких проживає 7638 громадян.

Капітан поліції Тимчук Іван Геннадійович обслуговує громадян, які проживають в наступних селах:

Берездів, Селичів, Зубівщина, Модестівка, Михайлівка, Малий Правутин, Великий Правутин, Манятин, Яблунівка, Красностав,Гориця, Сьомаки.

Населені пункти: Красносілка, Дяків, Мирутин, Плоска, Кутки, Ставичани, Печиводи, Шагова, Мухарів, Ульянівка, Піддубці, Тростянець, Васелинівка, Хвощівка, Бесідки обслуговує капітан поліції Коробчук Дмитро Олександрович.

За звітний період:

- проводились виступи перед громадою;

-  проводили профілактичні бесіди у навчальних закладах;

- спільно з  працівниками відділу праці та соціального захисту населення Берездівської с/р здійснювались відвідування сімей які опинились в складних життєвих обставинах, а також сімей які перебувають у них на обліку;

- спільно з представниками ДП «Славутський держлісгосп» здійснювались нічні перевірки лісових угідь з метою недопущення вчинення незаконних порубок дерев;

- спільно з працівниками Славутського ОТЦ та СП, а також активом Берездівської с/р проводились нічні відпрацювання території громади з метою дотримання встановлених обмежень під час дії воєнного стану;

- спільно з представниками ДП «Славутський держлісгосп» та Славутським УТМР проводились відпрацювання мисливських угідь з метою недопущення вчинення порушень під час полювання, виявлення незареєстрованої зброї  та дотримання мисливцями заходів особистої безпеки при поводженні зі зброєю;

- на водоймах громади проводились рейди щодо дотримання правил вилову риби та не допущення фактів браконьєрства під час нерестового періоду.

Також офіцерами громади здійснювалось інформування населення:

- щодо того як не стати жертвою шахраїв, при цьому в громадських місцях розміщувались інформаційні плакати та залучення людей до месенджерів «телеграм та вайбер»;

- заборони спалювання сухої трави;

- дотримання ПДР;

- заборону виготовлення, зберігання та реалізацію алкогольних напоїв домашнього виробництва, а також зберігання апаратів для його виготовлення.

Під час виступу було звернуто увагу на активізацію роботи стосовно дотримання жителями громади  правил дорожнього руху( наголошено про необхідність одягання світло відбиваючого одягу в темну пору доби), виявлення та документування правопорушень пов’язаних з виготовленням, зберіганням та реалізацією алкогольних напоїв домашнього виробництва та зберігання апаратів для його виготовлення, а також реалізації підакцизних товарів.