«Збережи усмішку дитині»: діти ВПО можуть безоплатно отримати профілактику та лікування карієсу по всій Україні.

Дата: 24.01.2023 15:08

Стартував благодійний проєкт «Збережи усмішку дитині». Діти (віком до 12 років) вимушених переселенців (внутрішньо переміщених осіб) або військовослужбовців ЗСУ, можуть безоплатно отримати діагностику, профілактику та лікування карієсу в різних містах країни.

З першого року життя в 15% дітей в Україні виникає та поширюється карієс, а 9 з 10 першокласників йдуть до школи з уже пошкодженими зубами. На початку навчання в школі захворюваність на карієс досягає піку в 95% дітей.

Під час війни лікують переважно невідкладні випадки (гострий біль).

Бренди IVOCLAR, INSPE та Piksters, разом із небайдужими стоматологами у різних куточках України, об’єднала одна мета – зберегти усмішки дітей. Вже зараз матеріалів для реалізації проекту доставлено з розрахунку на профілактику та лікування 5000 дитячих усмішок.

Щоб отримати безкоштовну допомогу необхідно мати:

• довідку ВПО;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • документ, що підтверджує особу батька/матері/опікуна дитини.

Для зручності пошуку найближчого стоматологічного кабінету-партнера проєкту, запущена інтернет сторінка з логічним інтерфейсом.

Отримати послугу просто:

• Обираєте клініку-партнера програми;
  • Узгоджуєте з клінікою дату та час прийому;
  • Отримуєте допомогу в межах проєкту.

Лікар у клініці проведе діагностику ротової порожнини дитини і при виявленні зубчиків, ушкоджених карієсом – проведе лікування та профілактику появи нових уражень карієсом.

Запрошуємо стоматологів долучатись до проєкту «Збережи усмішку дитині» та стати партнером. Чим більше нас, тим більше здорових, щасливих усмішок малечі.

Діти - наше майбутнє і їх здоров'я повинне бути пріоритетом!