Державна податкува служба інформує
Дата: 01.02.2022 09:30
Кількість переглядів: 557
З 1 січня 2022 року вступили у дію зміни до Закону України 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"
Відповідно до змін, фізичні особи-підприємці, які є платниками податків ІІ-IV груп та здійснюють розрахунки за товари та послуги зобов'язані застосовувати РРО/ПРРО.
Детальніше з даною інформацією можна ознайомитись за посиланням
Відео
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405171/2fe7ab464294afc9e4bfd2b409440407.jpg)
« повернутися