Акція «16 днів проти насильства» - засідання «круглого столу»

Дата: 01.12.2021 15:00

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» за ініціативи служби у справах дітей Берездівської сільської ради спільно з  відділом соціального захисту населення, відділом освіти, молоді та спорту, культури та туризму, поліцейськими офіцерами громади Берездівської сільської ради 30 листопада 2021 року відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Насилля в сім’ї, як його попередити?».

Учасники «круглого столу» обговорили проблему профілактики насильства в сім’ї. Наголошено, що її небезпечність полягає в тому, що прояви жорстокості та насильства не лише руйнують гармонію родинних стосунків, а й виступають передумовою злочинності в суспільстві загалом. Особливо кричущою проблема насильства є в тому, що від неї страждають діти, які не лише спостерігають за насильством в сім’ї, а й дуже часто стають самі жертвами насильства з боку батьків або інших членів родини. Дуже часто у майбутньому вони переносять цей негативний досвід у власне життя.

Метою даного засідання було скоординувати роботу служб, установ, організацій та запланувати ряд заходів щодо покращення профілактичної роботи з попередження та профілактики насильства в сім’ї.

Служба у справах дітей Берездівської сільської ради