ЗА УМИСНЕ НАНЕСЕННЯ ТЯЖКИХ ТІЛЕСНИХ УШКОДЖЕНЬ, ЩО СПРИЧИНИЛО СМЕРТЬ ПОТЕРПІЛОГО, ЖИТЕЛЬ м.Славута ПОСТАВ ПЕРЕД СУДОМ!

Дата: 07.10.2021 09:59

Сучасна криміногенна ситуація і низький культурний рівень життя обумовлює поширеність такого суспільно - небезпечного діяння, як нанесення тілесних ушкоджень. Шепетівською окружною прокуратурою з місцем дислокації у м.Славута спрямовано на розгляд до Славутського міськрайонного суду обвинувальний акт за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого, жителем м.Славута. За результатами досудового розслідування встановлено, що місцевий мешканець, перебуваючи напередодні новорічних свят у будинку знайомої, на побутовому ґрунті вчинив сварку з одним із гостей. Під час бійки, славутчанин умисно наніс потерпілому не менш як три удари кулаками рук в ділянку голови та обличчя, від яких потерпілий невдовзі помер. Вироком Славутського міськрайонного суду його визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (нанесенні умисного тілесного ушкодження, небезпечного для життя в момент заподіяння та такого, що спричинило смерть потерпілого), та призначено покарання у виді 8 років позбавлення волі. Наразі вирок не вступив у законну силу. Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.