Хмельницькобленерго інформує про відключення електричної енергії!

Дата: 09.09.2021 09:40

Згідно інструкції "Про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також застосування протиаварійних систем зниження електроспоживання", затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України від 23 листопада 2006 р. №456, інструкції ДС-16 Південно-Західної електроенергетичної системи "Про порядок складання і застосування графіків обмеження, аварійного та погодинного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електропостачання" від 16.05.2019 р., "Положення з порядку складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів АТ "Хмельницькобленерго" від 25.05.2017 р. №472, з метою запобігання хаотичного обмеження та/або відключення споживачів електричної енергії у разі виникнення дефіциту палива або гідроресурсів, порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її дефіциту в ОЕС Україн або її окремих частинах, несподіваного виникнення аварійного дефіциту потужності, зниження частоти електричного струму нижче рівня 49,6 Гц вводяться в дію затверджені і погоджені в установленому порядку графіки аварійних відключень споживачів електричної енергії на період з 01.10.2021 р. до 01.10.2022 р.

Директор Славутського РЕМ                                                                                                                                 О.Г.Гетьман

Графік погодинного відключення електроенергії (ГПВ) на 2021-2022 роки

Графік відключення споживачів по лініях живлення (ГАВ) по Славутському РЕМ на 2021-2022 роки