Місцевого мешканця, який позбавив життя свою цивільну дружину, засуджено до 10 років позбавлення волі

Дата: 13.07.2021 09:01

Нетверезий чоловік після застілля прокинувся посеред ночі та почав з’ясовувати стосунки із жінкою.

Під час сварки накинувся на неї з молотком, який лежав під ліжком, бив переважно в область голови та обличчя.

Коли потерпіла вихопила знаряддя злочину з рук кривдника, він продовжив лупцювати її кулаками та палицею.

Рятуючи своє життя, жінка втекла з будинку, але агресор наздогнав її посеред вулиці, де, через отримані тілесні ушкодження, померла.

Вироком Славутського міськрайонного суду його визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), та призначено покарання у виді 10 років позбавлення волі.

«Засуджений оскаржив вирок суду першої інстанції в апеляційному порядку, однак завдяки принциповій позиції прокуратури його доводи відхилено», – повідомив прокурор Шепетівської окружної прокуратури І.Гучинська.

Вирок місцевого суду набрав законної сили.