СКОРИСТАЙТЕСЬ ПРАВОМ НА ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ!

Дата: 25.06.2021 14:04

Якщо в 2020 році Ви сплачували за  своє навчання чи членів сім’ї першого ступеня споріднення,  перераховували страхові платежі та пенсійні внески до страхових організацій та недержавних пенсійних фондів, оплачували допоміжні репродуктивні послуги - Ви маєте право на  податкову знижку.

Для цього до  31 грудня 2021 року необхідно подати до Славутської ДПІ Декларацію про майновий стан та доходи за 2020 рік з Додатком №3. Декларацію можна подати не відвідуючи податкову інспекцію через Електронний кабінет платника податків (https://cabinet.tax.gov.ua)

Декларація подається до ДПІ за місцем прописки громадянина.

Обов’язковою умовою для повернення частини витрачених коштів  є отримання претендентом на знижку офіційної заробітної плати та сплати ПДФО в 2020 році та наявність документів, якими підтверджуються витрати. Із суми понесених виртат може бути відшкодовано 18 відсотків, але в межах сплаченого податку на доходи фізичних осіб в 2020 році.

Всю необхідну інформацію щодо подання Декларації можна отримати в Славутській ДПІ за адресою  м. Славута, вул. Козацька, 26, кабінет № 102 та кабінет 104 або зателефонувавши за такими номерами : 7-05-26.

Славутська ДПІ