ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 16.06.2021 09:28

Якщо Ви є власником чи    землекористувачем земельної ділянки та отримали повідомлення-рішення від ГУ ДПС у Хмельницькій області про розмір земельного податку за 2021 рік, то Вашим обов’язком є сплатити розраховану суму протягом 60 днів від дати його отримання за вказаними в повідомленні реквізитами.

Від сплати податку звільняються:

-  особи з інвалідністю першої і другої групи;

-  фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

-  пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
       Слід звернути увагу, що звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, зазначених вище, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання
лише у межах граничних норм:

-  для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;

-   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0,25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара;

-  для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара;

-  для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;

-  для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.

Також від сплати податку звільняються громадяни, які передали в оренду свої земельні ділянки, земельні частки (паї) платникам  єдиного податку четвертої групи.

Щоб уникнути нарахування штрафних санкцій, прохання до громадян своєчасно сплатити нарахований податок до бюджету громади.

В разі незгоди з нарахованою сумою, наявності права на користування пільгою чи виникнення інших питань щодо розміру земельного податку необхідно обов’язково до настання терміну сплати податку звернутись до спеціалістів ГУ ДПС у Хмельницькій області за адресою  м. Славута, вул. Козацька, 26, кабінет № 101 та кабінет 204 або зателефонувавши за такими номерами : 7-05-37; 7-02-15; 7-12-95.

Славутська ДПІ