Шепетівська місцева прокуратура інформує.

Дата: 02.06.2020 15:42

За нанесення легких тілесних ушкоджень цивільній дружині  чоловік опинився на лаві підсудних!

Шепетівською місцевою прокуратурою з місцем дислокації у м.Славута спрямовано на розгляд до Славутського міськрайонного суду кримінальне провадження за фактом нанесення легких тілесних ушкоджень жителем Славутського району для своєї цивільної дружини.

За результатами досудового розслідування встановлено, що у квітні 2020 року між особами, які проживають у цивільному шлюбі, на побутовому ґрунті стався конфлікт, під час якого чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, спричинив тілесні ушкодження для жінки.

Вироком Славутського міськрайонного суду затверджено угоду про примирення, укладену між потерпілою та обвинуваченим, чоловіка визнано винним у інкримінованому йому злочині та призначено покарання у виді ста годин громадських робіт.

Прокурор Шепетівської місцевої прокуратури                          Ю. Левосюк