Зі святом останнього дзвоника!!!

Дата: 29.05.2020 15:02

У на шому житті є кілька подій, що назавжди закарбовуються в пам’яті, серед них –

свято останнього дзвоника й випускний.

Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Цього року діти завершають навчання, не повертаючись за шкільні парти. Не пролунають уже звичні останні дзвоники в закладах освіти. І якщо для учнів молодших та середніх класів цей факт не є аж надто сумним, то для випускників – навпаки.

Тож вітаємо усіх зі святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного не простого шкільного року, який приніс нові випробовування для кожного з нас.  Але ми змогли все подолати, розуміючи і підтримуючи один одного, і разом з тим  опанувати нові технології, здобути  нові знання,  враження, думки і почуття!

Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

По-особливому хочеться звернутися до  батьків, дідусів і бабусь. Разом з вами ваші діти пройшли роки шкільного життя, раділи успіхам, переймалися невдачами. Цінуємо вашу підтримку і вдячні вам за співпрацю.

Випускником 2020 бажаємо амбітних планів і величних звершень, невгамовності й ініціативи, здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Сільський голова Віктор Васьківський