Нарада керівників ЗЗСО

Дата: 14.05.2020 13:13

13.05.2020 року в режимі он-лайн на платформі Zoom відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти.

Розпочав нараду начальник відділу освіти Василь Колодніцький, який ознайомив учасників наради з особливостями завершення 2019 – 2020 навчального року.

У нараді брали участь члени науково - методичної ради, які ознайомили керівників з методичними рекомендаціями щодо виконання програм та оцінювання навчальних дисциплін в умовах дистанційного навчання.

На завершення наради начальник відділу освіти зосередив увагу керівників, що адміністрація закладу освіти може і має організувати, координувати та здійснювати контроль за виконанням учителями освітніх програм.

Учасники наради у ході спілкування отримали відповіді на запитання, які сприятимуть підвищенню рівня організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.