Допомога поруч
Дата: 05.05.2020 16:28
Кількість переглядів: 1334
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405171/55627c31498117454e2efc4a0de2285e.jpg)
05.05.2020 року відділ праці та соціального захисту населення Берездівської сільської ради спільно із представниками служби у справах дітей Славутської РДА та заступником голови райдержадміністрації Бабійчук Дарії Геннадіївни, представником благодійної організації "Україна без сиріт" відвідали сім'ї, діти яких у зв'язку із карантином були повернуті у сім'ї, із закладів інституційного догляду, надавши матеріальну допомогу: продукти харчування,одяг, взуття, та іграшки.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405171/9a9d11e2974e62adb5ebc0b4e004122a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405171/1b6144488f7dde5316c0525dba035ffe.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405171/ef82c5f850617ee933c0642a12358578.jpg)
« повернутися