Хмельницька область, Шепетівський район

АТ «Укрпошта» надає поштові і фінансові послуги

Дата: 14.04.2020 17:13
Кількість переглядів: 105

Акціонерне товариство «Укрпошта», як стратегічно важливий об’єкт інфраструктури, працює у звичайному режимі, надає поштові і фінансові послуги.

В теперішніх нелегких умовах сьогодення «Укрпошта» запустила соціально орієнтовані послуги, а саме:

Тепер проявити турботу про близьких, що знаходяться на відстані значно легше. Будь-хто, не виходячи з дому, може надіслати гроші зі свого карткового рахунку рідним або близьким – послуга «З картки додому», а листоноші «Укрпошти» віддадуть готівку адресату прямо в руки, що набагато безпечніше ніж їхати до відділення банку або шукати банкомат у період карантину. Використання послуги вартуватиме користувачам 0,01 грн. замість рахунків по тарифам.

Також Укрпошта разом із сервісом  Liki24.com запустили доставку ліків по спеціальному тарифу для обласних центрів – 35 гривень, а для всіх сіл та містечок області – безкоштовно! Клієнтам достатньо зібрати всі необхідні ліки в кошик на сайті Сервісу Liki24.com   та вибрати «Доставка Укрпоштою» у відповідній графі.

Турбота про рідних дуже важлива, а «Укрпошта» допоможе у цьому!

Кожний волонтер, меценат, підприємець тощо може надіслати засоби індивідуального захисту для лікарів і пацієнтів до медичних закладів, що надають допомогу хворим на COVID -19, а «Укрпошта» доставить їх до дверей медичного закладу безкоштовно!