УВАГА КАРАНТИН!!!!

Дата: 12.03.2020 09:40

Розпорядження Берездівського сільського голови №13 від 12.03.2020 р. ввести карантин у ЗЗСО з 12.03.2020 по 03.04.2020 року.

Відповідно до ст.32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», Постанови КМУ від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширення на території України короно вірусу COVID - 19» листа МОНу від 11.03.2020 № 1/9 – 154 «Про запровадження тритижневого карантину в закладах освіти» через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19:

- призупинити освітній процес в закладах освіти на час карантину;

- відмовитись від проведення та участі у масових заходах в приміщеннях та на території закладів освіти, зокрема пробного зовнішнього незалежного оцінювання, олімпіад, змагань, конкурсів, виставок тощо;

- не направляти здобувачів освіти та працівників закладів до країн з високим ступенем ризику зараження.