Продовжується капітальний ремонт будинку культури с.Берездів

Дата: 17.12.2019 16:46

Визначається необхідністю запровадження культурно-просвітницького центру – цілісної системи обслуговування сільського населення шляхом модернізації форм і змісту культурного дозвілля в напрямку збереження духовності громади, формування активної громадянської позиції, розбудови територіальної громади, підвищення адаптаційних можливостей закладу культури до реальних потреб населення.

Створення необхідних умов для соціального забезпечення населення та поліпшення культурно-дозвіллевої діяльності Будинку культури для мешканців Берездівської сільської ради. Ситуація з розвитком села залишається вкрай невтішною. Бідність, відсутність навіть елементарних соціальних та культурних послуг – все це робить село абсолютно непривабливим і вимираючим. Місцеві мешканці - це активні та творчі люди, які зберегли хоровий та танцювальний колективи, були неодноразовими переможцями на конкурсах.

Будинок культури с. Берездів введено в експлуатацію в далекому 1980 році. В ньому працювало багато гуртків різного спрямування як для дітей, так і для дорослих.

В сільському будинку культури демонструвалися фільми, проводилися різні культурно-масові заходи.На протязі всього цього періоду будинок культури був і залишається центром культурно-просвітницької та виховної роботи на селі. Майже всі свята проводяться в будинку культури.

З часу введення в експлуатацію приміщення сільського будинку культури не ремонтувався.