Екскурсія на ФФ «Славута-Фарм»

Дата: 09.07.2019 19:04
Кількість переглядів: 164

9 липня спільно з Ганнопільською ОТГ  завітали на екскурсію до ФФ «Славута-Фарм»  що знаходиться  у селі Улашанівка, в листопаді 2018 року там відкрили нові виробничі потужності ТОВ «НВК «Екофарм».

«Екофарм» – розробник оригінальних лікарських препаратів. З моменту створення компанії, вже більше 20-ти років. ФФ «Славута-Фарм» була заснована в 2008 році і на початку 2017-го, як структурна одиниця ТОВ «НВК «Екофарм», отримала назву Департаменту виробництва лікарських засобів.

Науково-виробнича компанія «Екофарм» була заснована у 1998 році. Основу діяльності підприємства складає розробка, виробництво та просування на фармацевтичний ринок лікарських засобів з екологічно чистої рослинної сировини та інших природних джерел. Власна науково-виробнича лабораторія компанії оснащена сучасним обладнанням провідних світових брендів, що дозволяє виконувати всі поставлені завдання на високому технологічному рівні.