Семінар-практикум керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 26.04.2019 15:19

24 квітня 2019 року на базі Мирутинського ліцею відбувся семінар-практикум керівників закладів загальної середньої освіти на тему «Функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти». Метою заходу було визначення основних напрямів організації освітнього процесу, особливостей організації індивідуальної форми навчання (методичні рекомендації); ділова документація закладу (обмін досвідом).

Програма семінару була актуальна, насичена. До уваги керівників методистом відділу Мурчук Т.А. було представлено теоретичний матеріал (презентація) на тему «Організація індивідуальної форми навчання» відповідно до нормативно-правової бази в галузі освіти. Директор Мирутинського ліцею Мосіюк В.М. представив до уваги колег документацію, яка ведеться в закладі, щодо проведення індивідуального навчання (наказ, індивідуальний навчальний план, розклад уроків, журнали).

Під час практичного блоку семінару керівники закладів освіти обмінялися досвідом щодо ведення ділової документації. Директор Малоправутинського ліцею Чуб З.Є. ознайомила колег з правилами внутрішкільного розпорядку, розробленими в її закладі. Директор Горицького ліцею Романчук В.Р. поділилася досвідом з ведення книги наказів з основної документації. Начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Колодніцький В.І., підсумовуючи роботу семінару, зосередив увагу на реалізації змісту статей 15, 30 Закону України «Про освіту» щодо формування освітньої програми закладу та діяльності сайтів закладів освіти.

На нараді, яка проводилася після закінчення семінару, було обговорено питання щодо харчування дітей 5 – 11 класів.