Дорогі ветерани та жителі нашої громади!
Дата: 09.05.2019 00:12
Кількість переглядів: 891
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04405171/d9bbc899d6d5813ad35c667e14ce31fe.jpg)
Прийміть щирі вітання із Днем Пам’яті та примирення та Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
8 та 9 травня ми відзначаємо День пам'яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.
День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.
Дорогі ветерани, дозвольте низько вклонитися Вам та привітати із знаменним Днем Перемоги. Нехай міцнішає з роками Ваше здоров'я та завжди будуть поруч святковий настрій, добробут і родинна злагода.
Зі святом вас, із Днем Перемоги!
З повагою,
Голова сільської ради В.В.Васьківський
« повернутися