Дитячий барвограй запалює таланти!

Дата: 08.04.2019 13:13

Дитячий барвограй запалює таланти!

Народ  український у дружньому колі

Народів планети творить свою долю.

Без віз в нас історія й література,

Мистецтво без меж, без кордонів культура!

Так, справді, мистецтво не має меж та кордонів. Ми з радістю поринаємо у його бездонний океан і захоплюємось чарівним світом музики і танцю. Завдяки йому ми маємо можливість доторкнутись до піднесеного, хвилюючого і чарівного, адже танець говорить з душею глядача, а сцена – це полотно, на якому малює свої думки балетмейстер.

Наша Берездівська земля багата здібними, талановитими та обдарованими дітьми, які прийняли участь та показали всі свої творчі вміння на ІІ етапі (закладів освіти) огляді-конкурсі художньої самодіяльності в Горицькому СБК. На розсуд журі, від закладів освіти нашої громади, надійшло 32 заявки різножанрових художніх номерів, це і соло, і дует, і хор, і художнє читання, і гумористичне читання, і хореографія, і інструментальні номери…

Кращі номери представлятимуть Берездівську ОТГ на ІІІ (обласному) етапі огляді-конкурсі художньої самодіяльності.

Огляд художньої самодіяльності – це одна із сходинок до творчого життя наших дітей. Тож ми бажаємо нашим зіркам, щоб всі життєві сходинки далися добре, з гарним настроєм, впевненістю і радістю в серці. І нехай щороку наша громада поповнюється новими талановитими зірочками.

Педагог-організатор Берездівського ліцею

Олена Чорнокрилюк