Семінар-практикум

Дата: 13.03.2019 15:36

Семінар-практикум

«Зміцнення позицій гри як розвивального, виховного і навчального засобу»

Реальна дієвість Нової української школи залежить від кожного педагога: його знань, умінь, компетенцій, розуміння стратегічних цілей діяльності та наявності дієвого інструментарію для практичної реалізації заявлених завдань. Учитель, як і кожен фахівець, потребує постійного підвищення кваліфікації, удосконалення власної фахової майстерності, збагачення арсеналу технік, методів та прийомів, які застосовує на уроці, новими, творчими, нетрадиційними, іноді власно створеними, якісними та дієвими.

Гра – важливий засіб розумового виховання дитини. Знання, отримані в дитячому садку і вдома, знаходять у грі практичне застосування і розвиток. З цією метою на базі структурного підрозділу дошкільної освіти «Струмочок» Берездівського ліцею проведено семінар-практикум «Зміцнення позицій гри, як розвивального, виховного і навчального засобу». Вихователів закладів дошкільної освіти громади зустріли веселі та допитливі малята закладу. Під час заходу ділились досвідом працівники закладу: вихователь-методист Шевчук М.Г., вихователі Броніч В.М. та Братців О.А.

Презентувала свій досвід роботи з теми «Паличка Х. Кюізенера – засіб пізнання логіки і математики в дошкільному віці». Учасники семінару отримали задоволення від власноруч виготовлених весняних квітів під час майстер-класу, який проводила вихователь Гриценюк О.Ф.