Свято весни

Дата: 12.03.2019 13:47

Все найкраще у нашому житті пов'язане з жінкою. Вона народжує дитя, стає турботливою мамою, лагідною дружиною. А поряд з цим на її плечі лягають службові обов'язки.  Тому не дивно, що напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня значну увагу у Берездівській сільській раді приділили жінкам. Їх вітали теплими, щирими словами та яскравими квітами.

7 березня в Горицькому СБК відбувся святковий концерт. Всіх присутніх жінок громади привітав сільський голова Васьківський В.В., який  наголосив  на тому,  яку  значну роль  відіграють жінки у житті  України  в цілому  та у нашій громаді   зокрема і щиро побажав усім жінкам здоров’я, краси, ніжності, любові, жіночого щастя та миру.

Теплі посмішки, радісні обличчя, чудовий настрій у присутніх жінок викликали концертні номери, які подарували лауреати мистецьких конкурсів та фестивалів, композитори та співаки брати Євген та Вадим Гжегожевські.