Семінар - практикум вчителів фізичної культури

Дата: 27.02.2019 15:02

15 лютого 2019 року, о 10.00, у Горицькому ліцеї відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури на тему: «Удосконалення фахової компетентності вчителя фізичної культури на сучасному етапі».

У семінарі взяли участь учителі закладів освіти Берездівської громади, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Колодніцький В.І. Презентували ліцей учні закладу та директор Романчук В.Р.

На семінарі-практикумі обговорювалися питань, пов’язані з розвитком фізичного виховання, зокрема:

удосконалення фахової компетентності вчителя фізичної культури на сучасному етапі (доповідач Савченко В.В.);

регламент проведення Спартакіади школярів закладів освіти Берездівської сільської ради 2019 року.

Під час семінару-практикуму, модуль «гімнастика», вчителі мали змогу відвідати відкритий урок у 10 класі, який проводив учитель Романчук О.В.