Шаховий турнір в честь пам’яті Яцюка С.А.

Дата: 11.02.2019 13:14

Шахи – це життя

Роберт Фішер

9 лютого 2019 року в гостинному залі Берездівського ліцею зібралися учасники та тренери, любителі шахів та дорогі гості щорічного шахового турніру присвяченого пам’яті колишнього директора та керівника шахового гуртка Сергія Андроновича Яцюка. Ми радо вітали і ветеранів турніру, і талановиту юнь, кращих з кращих посланців з усього району та різних куточків України. ІХ традиційний турнір відбувся за активного сприяння родин Яцюків, Чумаків та адміністрації Берездівського ліцею.

Щороку, у день народження нашого славного наставника ми проводимо цей турнір, а що може бути кращим подарунком для свого тренера, більша частина життя якого пов’язана з шахами. Адже саме в цій грі він завжди досягав неабияких спортивних результатів. Про Сергія Андроновича знають практично всі шахісти нашого району, оскільки він був і керівник, і тренер, і суддя, і учасник, і переможець… А ще популяризатор, організатор, ентузіаст.

Для участі в змаганнях надійшли заявки від учнівських та дорослих команд з Берездова, В.Правутина, М. Правутина, М. Скнита, Манятина, Дякова, Крупця, Миньківців, Бачманівки, Дякова.

Урочисту частину турніру розпочали ведучі (учениці – Захарчук А., Зінчук Г.), які повідали усім присутнім не лише коротеньку історію про виникнення шахів, а й добрими та чуйними словами згадали про Сергія Андроновича. Йому ж і була присвячена вже традиційна пісня «Мій добрий вчителю» (учениця – Опанасюк А.). З вітальним словом до гостей турніру звернувся і сільський голова Васьківський В.В., і директор ліцею Матусець М.В. і донька С.А.Яцюка – Чумак Т.С.

Після урочистого відкриття турніру розпочалася інтелектуальна боротьба, яка тривала близько чотирьох годин! Проте завдяки справедливому суддівстві Савченка В.В. (вчитель фізичної культури Берездівського ліцею) та Новіцького С.В. (керівник гуртка «Джура», м.Нетішин) результати турніру маємо наступні:

юніори:

Юрчук Артем – М.Скнит, 1 місце;

Коломійчук Анастасія – Миньківці, 2 місце;

Цимбалюк Олександр – Миньківці, 3 місце.

Учні: (1 дошка):

Поліщук Юрій – Крупець, 1 місце;

Гриценюк Віталій – Берездів, 2 місце;

Пилипчук Богдан – Берездів, 3 місце.

Учні: (2 дошка):

Носолюк Сергій – Крупець, 1 місце;

Джурилюк Сергій – В. Правутин, 2 місце;

Поночовний Іван – М. Скнит, 3 місце.

Учні: (3 дошка):

Гіжицька Катерина – Берездів, 1 місце;

Шевчук Олена – Манятин, 2 місце;

Поночовна Софія. – М. Скнит, 3 місце.

Команди (серед учнів):

«Берездів-1» – 1 місце;

«Крупець» – 2 місце;

«М.Скнит» – 3 місце.

Дорослі: (1 дошка):

Туринський Микола – Миньківці, 1 місце;

Лукяниця Борис - Берездів, 2 місце;

Келюх Валентин – Крупець, 3 місце.

Дорослі: (2 дошка):

Соловйов Андрій – Миньківці, 1 місце;

Матусець Микола – Берездів, 2 місце;

Опанасюк Сергій – Берездів, 3 місце.

Дорослі: (3 дошка):

Чумак Тамара – Київ, 1 місце;

Туринська Наталія – Миньківці, 2 місце;

Яцюк Олена – Берездів, 3 місце.

Команди: (серед дорослих):

«Миньківці» – 1 місце;

«Берездів-3» – 2 місце;

«Берездів-2» – 3 місце.

Переможці нагороджені почесними грамотами, медалями та цінними подарунками. Адміністрація ліцею щиро дякує усім хто допомагав в організації та проведенні турніру і бажаємо їм мирного неба, міцного здоров’я, радості, щастя і звичайно перемог! А усіх шахістів та їхніх тренерів будемо раді бачити на ювілейному турнірі наступного року.

Педагог-організатор

Берездівського ліцею