Нарада соціальних робітників

Дата: 26.01.2017 15:24
Кількість переглядів: 82

25 січня 2017 року в приміщенні Берездівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проведено нараду для соціальних робітників. На порядок денний було винесено та розглянуто ряд робочих питань. Директор терцентру Оксана Володимирівна Мусіюк ознайомила працівників з планом роботи терцентру на 2017 рік та графіком здачі звітів у 2017 році. Соціальні робітники ознайомилися з новими формами документів, необхідних для оформлення на обслуговування в терцентрі.

Перед соціальними робітниками було поставлено завдання здійснити подворовий обхід громадян з метою виявлення осіб, які потребують соціального обслуговування, і визначення індивідуальних потреб у соціальних послугах.

Директор терцентру                                                      О.Мусіюк