Щодо надання субсидій

Дата: 29.09.2016 11:48

У вересні 2016 року Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» розіслано бланки заяв та декларацій про призначення житлової субсидії. Звертаємо увагу жителів Берездівської територіальної громади, що при оформленні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива подаються заява та декларація.  Для осіб, які у 2016 році подали заяву та декларацію і їм призначена субсидія  повторно надсилати їх не потрібно.

Отримувачам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг (при наявності  газо- та електроопалення) по закінченню терміну призначення субсидії перерахунок здійснюється автоматично – без звернень громадян, відповідно без подання заяви та декларації.

Подавати заяву (декларацію) необхідно в таких випадках :

• при первинному зверненні за призначенням житлової субсидії  - подається заява та декларація;
  • в разі  зміни обставин, які можуть вплинути на отримання житлової субсидії (зміни складу осіб, які зареєстровані (фактично проживають), переліку отримуваних житлово-комунальних послуг – подається заява та декларація;
  • в разі  зміни джерел доходу - подається декларація.