Дата: 26.01.2018 10:30

25 січня відбулося засідання виконавчого комітету Берездівської сільської ради. На порядку денному розглядались такі питання:

1. Про  підсумки роботи з питань профілактики злочинності, охорони правопорядку у 2017 році та  завдання на 2018 рік.
  2. Про затвердження переліку видів суспільно-корисних  робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, та перелік об’єктів для відбування порушниками громадських робіт на 2018 рік.
  3. Про затвердження Порядку призначення керівників закладів культури Берездівської сільської ради.
  4. Про стан виховання,  проживання малолітніх дітей  у сім’ї  Левчук О.М., Левчук Р.І. с.Сьомаки.
  5. Про постанову на соціальний супровід сім’ю Яковчук Н.Ю., Яковчук М.О. с.Сьомаки.
  6. Про стан виховання та проживання малолітніх дітей у сім’ї Господинчик С.С. с.Хвощівка.
  7. Про стан виховання та проживання малолітніх дітей у сім’ї Мартинюк Оксани Василівни с. Хвощівка.
  8. Про затвердження положення про передачу в оренду майна комунальної власності.
  9. Про призначення уповноваженого представника із захисту прав дітей в Берездівській ОТГ.
  10. Про взяття на обслуговування в КУ «Берездівський ТЦСО» одиноких  та самотньо проживаючих громадян похилого віку, жителів Берездівської сільської ради.
  11. Про затвердження графіка роботи Берездівського сільського будинку культури.

На засіданні були присутні запрошені спеціалісти сільської ради, керівники та педагоги навчальних закладів офіцер поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області старший лейтенант поліції Тимчук І.Г.,  старший інспектор сектору превенції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області старший лейтенант поліції Лисак Д.О.