Увага!

ТОВ "Акріс Агро" проводить обробіток сої та кукурудзи. Просимо громадян обмежити випас домашніх тварин  поблизу с/г угідь підприємства.

Увага! З 7 травня ФГ "Берездів" та СФГ "Манятин" проводитимуть обробіток ріпаку від шкідників. Просимо громадян обмежити випас домашніх тварин біля полів цих господарств.

Відділом праці та соціального захисту населення Берездівської сільської ради надаються такі соціальні послуги:

1. Державна допомога сім’ям з дітьми, а саме:
  • допомога у зв’язку з вагітністю та пологами;
  • одноразова допомога при народженні дитини;
  • допомога на дітей одиноким матерям.
  1. Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, а саме:
  • допомога на догляд (щомісячна грошова допомога малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним).
  1. Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям.
  2. Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
  3. Субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг.
  4. Допомога на поховання.
  5. Видання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

Звертатися за адресою с.Берездів, вул.Островського, 50, 1 поверх (адмінприміщення).