Відбір до футбольного турніру "Кубок Півночі Поділля" у с.Берездів

Дата: 10.05.2017 10:44

У понеділок 8 травня у с.Берездів відбувся зональний відбір до "Кубку ПІвночі Поділля" в якому взяли участь чотири команди з сіл Берездівської ОТГ. Перше та друге прохідні місця посіли команди с.Берездів та с.Мирутин відповідно, саме вони проходять в наступний тур змагань. Третю сходинку посіла команда с.Мухарів, четверту - с.Хвощівка.

Нагадаємо, що 28 квітня у Славуті відбулося підписання угоди про співпрацю в організації та проведенні футбольного турніру «Кубок Півночі Поділля». Це свято стало можливим завдяки ініціативі Романа Мацоли та його громадській організації «Інститут солідарності громад», а співорганізаторами турніру виступили спортивне товариство «Колос» Шепетівского та Славутського районів та Полонська дитячо-юнацька спортивна школа. Спортивний захід такого рівня в регіоні проводиться вперше. Взяти участь у турнірі можуть усі бажаючі: як існуючі професійні команди, так і новостворені аматорські. У фінальних іграх турніру, присвячених Дню Незалежності України, змагатимуться кращі команди Полонського, Шепетівського та Славутського районів.